Formy płatności
Przelew bankowy

Standardowy przelew internetowy

Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
Przelew bankowy

Gotówka przy odbiorze towaru

Podczas odbioru towaru – czy to w naszym sklepie, czy z opcją dostawy – możesz uiścić należność gotówką.
Przelew bankowy

Płatność kartą Maestro

Karta o zasięgu globalnym, umożliwia dokonywanie transakcji bezgotówkowych w ponad 14 milionach punktów na całym świecie, m.in. w naszym.
Płatności

Płatność kartami MasterCard i VISA

Użycie karty w sieci to jeden z najprostszych i najszybszych sposobów na uregulowanie należności w sklepie internetowym. Cechuje je szybkość i łatwość realizacji transakcji, brak możliwości skorzystania z innych wygodnych sposobów płatności w danej sytuacji, realizacja płatności zagranicznych.
Bitcoins

Bitcoins

Bitcoin to najprostszy sposób wymiany pieniędzy za bardzo niską cenę. Bitcoin na urządzeniach mobilnych umożliwia płacenie w dwóch prostych krokach – skanowania i płacenia. Bez logowania, użycia karty, wpisywania PIN-u czy podpisywania czegokolwiek.Transakcje Bitcoin są chronione kryptografią wojskowej klasy. Nikt nie może dokonać płatności za ciebie lub pobrać od ciebie pieniędzy. Dlatego też dopóki będziesz postępował zgodnie z zasadami ochrony swojego portfela, Bitcoin może zapewnić Ci kontrolę nad Twoimi pieniędzmi i wysoki poziom zabezpieczeń przed różnymi rodzajami oszustw. Bitcoin pozwala na wysyłanie i otrzymywanie płatności bardzo niskim kosztem. Z wyjątkiem przypadków szczególnych, takich jak bardzo drobne płatności, nie ma wymogu uiszczania opłaty. Zaleca się jednak dokonanie wyższej, dobrowolnej opłaty w celu przyspieszenia potwierdzenia Twojej transakcji oraz wynagrodzenia ludzi, którzy obsługują sieć Bitcoin. Bitcoin nie wymaga żadnych numerów kart kredytowych, które mogłyby zostać wykradzione w celu podszywania się pod Ciebie.
Bitcoins

eRaty Santander Consumer Banku

Obecnie już ponad 2500 sklepów internetowych w całej Polsce oferuje raty przez Internet w systemie ratalnym Santander Consumer Banku. Z roku na rok rośnie liczba klientów zainteresowanych zakupami na raty bez wychodzenia z domu, ceniących oszczędność czasu i pieniędzy oraz wysoką jakość wybieranych produktów. Wraz ze zmieniającymi się oczekiwaniami klientów, stale rośnie również liczba sklepów zainteresowanych współpracą z Santander Consumer Bankiem oraz korzystaniem z platformy eRaty. 

Cała procedura udzielania i weryfikacji klienta jest realizowana po stronie firmy Santander Consumer Bank. 

Sklep A.R.M. Różańscy S.C. otrzymuje przelew za towar w momencie podpisania umowy kredytowej przez klienta oraz po zweryfikowaniu jej przez Santander Consumer Bank – wtedy transakcja jest sfinalizowana.