Łóżka drewniane

ŁÓŻKA DREWNIANE

Jako doświadczony i rzetelny producent łóżek drewnianych, pragniemy zaoferować Państwu najwyższej jakości, wygodne i przemyślane w najdrobniejszym detalu łóżka drewniane, które na pewno płynnie wkomponują się w aranżację dowolnej sypialni. Modele drewniane łóżek od wielu lat goszczą w sypialniach, są nie tylko klasycznie eleganckie i stylowe, ale także solidne i wytrzymałe, dzięki czemu jest to zakup, którym będą się Państwo cieszyć przez długie lata. W naszej pracy największy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i komfort użytkowników naszych łóżek, nie bez znaczenia jest również design proponowanych mebli, dlatego uważnie śledzimy zmieniające się trendy i systematycznie wprowadzamy do naszego katalogu produktów nowe modele łóżek, które łączą w sobie klasyczny szyk i nowoczesne rozwiązania. Regularne poszerzanie propozycji ma na celu dotarcie z naszą ofertą do jak najszerszej grupy klientów i możemy śmiało stwierdzić, iż nasza strategia przynosi oczekiwane rezultaty.

Łóżka drewniane Warszawa

Projektowane i produkowane przez nas łóżka drewniane do sypialni są w pełni wykonane z najlepszej jakości drewna, starannie wyselekcjonowane, co w połączeniu z kreatywnością naszych designerów daje zdumiewający efekt wizualny, dodający wystrojowi sypialni oryginalnego, unikalnego charakteru. W naszej ofercie znajdą Państwo liczne warianty kolorystyczne łóżek oraz zróżnicowane wzornictwo – każdy z naszych klientów z pewnością znajdzie łóżko idealne dla siebie. Atrakcyjne ceny oferowanych łóżek z drewna, błyskawiczna dostawa (nawet w ciągu dwóch dni roboczych) oraz fachowe i rzetelne doradztwo przy zakupie – to argumenty przemawiające za wyborem jednego z modeli łóżek do sypialni z naszego asortymentu. Jeśli posiadają Państwo nietypowych rozmiarów lub kształtów sypialnię, istnieje również możliwość przygotowania łóżka drewnianego na zamówienie.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi profesjonalnymi projektami i koncepcjami dotyczącymi łóżek sypialnianych z litego drewna.

 • Łóżko drewniane FOREST Jesion

  2,384 3,527 
  Wyczyść
  Kup teraz
 • Łóżko drewniane NATURA Dąb Dziki

  3,656 4,594 
  Wyczyść
  Kup teraz
 • Łóżko drewniane XANADU

  5,500 5,900 
  Wyczyść
  Kup teraz
 • Łóżko drewniane VIGNA

  4,400 4,900 
  Wyczyść
  Kup teraz
 • Łóżko drewniane KOMFORT PLUS

  3,200 3,800 
  Wyczyść
  Kup teraz
 • Łóżko drewniane KOMFORT

  2,900 3,500 
  Wyczyść
  Kup teraz