Meble na zamówienie
Jesteśmy sprawdzoną i doświadczoną firmą rodzinną, która od przeszło dwudziestu pięciu lat tworzy dla swoich klientów meble na zamówienie bardzo wysokiej jakości. 


Gwarantujemy Państwu produkty, które będą idealnym połączeniem modnego designu, bardzo dobrego wykonania, a także wysokogatunkowych materiałów użytych do stworzenia wyjątkowych mebli. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje oraz koncepcje naszych klientów, dlatego podejmujemy się także tworzenia nietypowych projektów, takich jak oparcia łóżek wysokie nawet na 300 centymetrów bądź niestandardowo szerokie łóżka z wycięciami na kontakty. 

Wszystkie zamówienia realizujemy w szybki, sprawny i bardzo solidny sposób. Wykonujemy meble na zamówienie idealnie wymierzone co do centymetra. 

Na zamówienie wykonujemy również łóżka pod niestandardowe materace, między innymi angielskie, kanadyjskie oraz amerykańskie, które zapewnią Państwu wyjątkowo spokojny oraz zdrowy sen. 

Dysponujemy również szeroką gamą produktów oświetleniowych, stabilnymi regałami na książki, biurkami czy toaletkami. Meble na zamówienie wykonujemy we współpracy ze znanymi i cenionymi projektantami.