Łóżka na zamówienie

Łóżko na wymiar – nietypowe łóżka do sypialni

Jesteśmy sprawdzoną i doświadczoną firmą rodzinną, która od przeszło dwudziestu pięciu lat tworzy dla swoich klientów meble na zamówienie bardzo wysokiej jakości. Swoje doświadczenie wykorzystujemy, doradzając Państwu najlepsze rozwiązania dla mebli na wymiar i indywidualnych projektów, które dopełniają wystrój sypialni i dopasowują się perfekcyjnie do warunków, jakie Państwa sypialnia zapewnia. Meble na zamówienie, przygotowywane na wymiar, polecamy nie tylko klientom z nietypowych rozmiarów pomieszczeniami, ale także każdemu, kto ceni unikalność i oryginalność.

Łóżka szyte na miarę

Gwarantujemy Państwu produkty, które będą idealnym połączeniem modnego designu, wysokich umiejętności tapicerskich i stolarskich, a także wysokogatunkowych materiałów użytych do produkcji wyjątkowych mebli. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły oraz koncepcje naszych klientów, dlatego podejmujemy się także tworzenia nietypowych projektów, takich jak oparcia łóżek wysokie nawet na 300 centymetrów bądź niestandardowo szerokie łóżka z wycięciami na kontakty. Meble do sypialni od www.poprostulozka.com są dokładnie takie, jakich potrzebujecie i o jakich zawsze marzyliście. Meble na wymiar będą perfekcyjnie dopasowane i zachwycające przez lata.

Indywidualny projekt łóżka na wymiar

Wszystkie zamówienia realizujemy w szybki, sprawny i bardzo solidny sposób. Projektujemy meble na zamówienie idealnie wymierzone co do centymetra. Wspólnie z klientem uzgadniamy szczegółowo projekt mebli na wymiar, który opieramy na naszej szerokiej wiedzy tapicerskiej i stolarskiej oraz doświadczeniu, gromadzonym przez lata.

Na zamówienie sprzedajemy również łóżka pod niestandardowe materace, między innymi angielskie, kanadyjskie oraz amerykańskie, które zapewnią Państwu wyjątkowo spokojny oraz zdrowy sen. Dopasowanie standardowego łóżka dla tych modeli materacy może być problemem, dlatego w takim przypadku sugerujemy skorzystanie z opcji mebli na wymiar. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą, przedstawi on najlepsze dla Państwa rozwiązania.

Łóżka ukryte w szafie, tapczan + półka i inne nietypowe meble do sypialni

Dysponujemy również szeroką gamą produktów oświetleniowych, stabilnymi regałami na książki, biurkami czy toaletkami. Meble na zamówienie tworzymy we współpracy ze znanymi i cenionymi projektantami.

Złóż zamówienie na nietypowe łóżka do sypialni na poprostulozka.com!