W sieci pojawiły się podrobione łóżka tapicerowane w naszych wzorach, dlatego przestrzegamy przed zakupem niesprawdzonych produktów.

Bardzo często klienci skuszeni niższymi cenami takich łóżek decydują się na ich zakup, są jednak nieświadomi problemów jakie się z takim zakupem wiążą. Produkty takie nie są wykonane z wartościowych, wytrzymałych, sprawdzonych materiałów co za tym idzie nie są odpowiedniej jakości, oraz nie spełniają naszych kryteriów wytrzymałości. Łóżka tapicerowane te nie są objęte naszą gwarancją jakości.

W związku z zaistniałą sytuacją wprowadziliśmy naklejki na każdym łóżku tapicerowanym naszej produkcji. Mają one na celu potwierdzić markę produktu, i zagwarantować pewny zakup, objęty naszymi gwarancjami jakości. Wszystkim klientom rekomendujemy tylko produkty opatrzone naszym firmowym znakiem jakości.

Należy pamiętać iż zakup solidnego i wygodnego łóżka jest zakupem na wiele lat, od którego zależy nasze zdrowie i jakość snu. Podrobione produkty nie są wiele tańsze od naszych produktów, ale ich trwałość, jakość oraz wykonanie detali znacznie odbiega od naszych wzorów! Poniżej kilka informacji, które pokazują różnicę między naszymi oryginalnymi łóżkami tapicerowanymi, a podróbkami.

  • Gorszy materiał wierzchni – eko skóra nie jest na podłożu bawełnianym PU, tylko PCV na ceracie.
  • Pikowanie powinno być głębokie, a gąbka tapicerska gęsta i o dużej gramaturze. Podrobione modele cechuje różnica w głębokości piku nawet 2cm.
  • Konstrukcje nośne powinny być oparte na litym drewnie bukowym, płycie stolarskiej lub MDF, a nie na płycie wiórowej, cienkiej sklejce lub tekturze falistej i zwykłym miękkim drewnie sosnowym lub świerkowym podatnym na wgniecenia i zarysowania.
  • Nasze powierzchnie drewniane są wodowane, szlifowane żeby nie było przebarwień, dwukrotnie pokryte bejcą wodną (użyte lakiery Niemieckie Poliuretanowe z utwardzaczem lub naturalne olejki ,malowanie techniką Air less Wagner co gwarantuje podkreślenie usłojenia drewna i uzyskanie pięknych powierzchni lakierniczych). Podrabiane produkty mają przebarwienia, zacieki żywiczne oraz cienką warstwę lakieru naniesioną zwykłym pistoletem.
  • Elementy dekoracyjne np fazowanie powinno mieć głębokie wykończenie ręczne a nie płytkie maszynowe tak jak w przypadku podrobionych modeli.
  • Nierówne ściegi i przeszycia, często zbyt wiele pomarszczeń na powierzchni mebla.
  • Nasze wnętrze łóżka to listwy i stelaże na solidnych bukowych nogach 3szt, lub 4 metalowe stelaże gęsto rozmieszczone listwy gięte bukowe żywicowane w odstępach 3 cm podrabiane cechują się chwiejącymi konstrukcjami podnoszonymi z cienkiego profilu, listwy w dużych odstępach i plastikowych uchwytach które pękają co powoduje zapadanie się materaca.
  • Okucia, tuleje, gwinty powinny być firmowe najlepiej SISO z Danii wykonane z dobrych materiałów a nie cienkich pękających stopów metali lekkich.
  • Transport i montaż naszych łóżek zapewniamy w całej Polsce przez naszych wykwalifikowanych kierowców i montażystów co gwarantuje bezpieczeństwo w transporcie, inne firmy często korzystają z usług firm spedycyjnych a łóżka i materace to produkt specyficzny, ponadgabarytowy nie mieszczący się na paletach ale pomimo tego często wystające z palet gwoździe potrafią przebić karton uszkadzając mebel, a Materace zapakowane w folii często są poprzecierane i brudne trafiają do klienta. Nasze usługi są zorientowane na najlepszą jakość produktu i sposobu jego dostarczenia do klienta.

Można by mnożyć przykłady różnic między łóżkami oryginalnymi pochodzącymi z naszej produkcji, a tymi podrobionymi. Jakość naszych produktów potwierdzona jest pozytywnymi opiniami naszych klientów, oraz naszym ponad 25letnim doświadczeniem, które pozwala nam na zagwarantowanie Państwu najwyższej jakości snu na wiele lat.

Należy pamiętać iż pozorna oszczędność niewielkiej kwoty, może zaowocować nowym wydatkiem za rok lub dwa, a przecież dobre i solidne łóżko powinno dawać komfort snu przez wiele lat użytkowania!